Close

Poznaj otoczenie Euforia Port

Oto Euforia Port. Miejsce do cumowania, spędzenia urlopu w mazurskim apartamencie, ogromna przestrzeń zieleni, moc atrakcji.
To komfortowe, bezpieczne i nowoczesne przeżycie mazurskiej przygody.

m_port
Euforia Port

Nasz port to spokojne, kameralne miejsce do cumowania. Nowoczesne zaplecze portowe – sanitariaty, punkt mycia naczyń, prąd, wygodne dojście, bezpieczeństwo.

m_apartamenty
Apartamenty Euforia Port

3 bardzo komfortowe apartamenty z łazienkami i wieloma udogodnieniami. Widok na jezioro Roś to tylko jeden z atutów naszego apartamentowca.

m_alejka
Pole zieleni

Otoczenie naszych obiektów pełne jest soczysyej zieleni i trawników. Spacerowi od budynku Eufora Port do jeziora towarzyszy alejka klonów. Pobyt w naszym obiekcie to ukojenie dla zmysłów.

m_wypozyczlnia
Wypożyczalnia sprzętu turystycznego

Aby umilić pobyt w naszym obiekcie dysponujemy sprzętem turystycznym do wypożyczenia. W ofercie kajaki (w tym jednoosobowe kanadyjki), łodzie wędkarskie z silnikiem, rowery wodne i klasyczne. W okresie zimowym proponujemy narty biegowe.

m_placzabaw
Miejsce dla dzieci

Zapraszamy na pobyty rodzinne. Dzieci mają u ogromne pole do popisu w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jest gdzie się wybiegać i wyszaleć. Na terenie znajduje się również plac zabaw. Tuż obok naszego obiektu znajduje się strzeżona plaża miejska.

m_polezieleni
Pole kempingowe

Nasze pole zieleni otwarte jest na gości z kamperami i przyczepami kempingowymi. Do dyspozycji prąd, woda, punkt mycia naczyń, sanitariaty. Zapraszamy mobilnych turystów na pole kempingowe.

  • 1
  • Products

1

Close