Close

Welcome to Euforia Port website

Euforia Port to nie tylko kameralne i bezpieczne miejsce do cumowania. To także możliwość spędzenia urlopu w mazurskim apartamencie, skorzystania z otoczenia ogromnej przestrzeni zieleni. To sposób na przeżycie mazurskiej przygody w nowoczesnym, atrakcyjnym miejscu.

m_port
Euforia Port

Nasz port to spokojne, kameralne miejsce do cumowania. Przystań znajduje się na południu Mazur w Piszu nad jeziorem Roś. Stąd do Warszawy tylko 200 kilometrów. Położenie takie stanowi idealną bazę wypadową na Mazury. Tu warto rozpocząć i zakończyć mazurską przygodę.

Dla korzystających z portu oferujemy nowoczesne zaplecze portowe. Przestronne i wygodne podejście. Przy każdym punkcie prąd i woda. Do dyspozycji wodniaków plac i apartament Euforia Port. W budynku, obok kapitanatu znajdują się komfortowe sanitariaty oraz punkt mycia naczyń. Jest to również bezpieczne miejsce. Plac jest ogrodzony, przystań strzeżona. Zapraszamy do cumowania, bo naprawdę warto!

m_apartamenty
Apartamenty Euforia Port

Dla naszych gości oferujemy 3 bardzo komfortowe apartamenty. Jeden 2 pokojowy dla 4-7 osób oraz 2 jednopokojowe dla 2-4 osób. Widok na jezioro Roś to tylko jeden z atutów naszego apartamentowca. Każdy z trzech apartamentów posiada wyposażoną łazienkę i wiele udogodnienień, w tym Internet LTE.

Otoczenie naszych obiektów pełne jest zieleni i soczystych trawników. Spacerowi od budynku Eufora Port do jeziora towarzyszy alejka klonów. Pobyt w naszym obiekcie to ukojenie dla zmysłów.

m_alejka
Pole zieleni i miejsce dla dzieci

Zapraszamy na pobyty rodzinne. Dzieci mają u ogromne pole do popisu w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jest gdzie się wybiegać i wyszaleć. Na terenie znajduje się również plac zabaw. Tuż obok naszego obiektu znajduje się strzeżona plaża miejska.

m_wypozyczlnia
Wypożyczalnia sprzętu turystycznego

Aby umilić pobyt w naszym obiekcie dysponujemy sprzętem turystycznym do wypożyczenia. W ofercie kajaki (w tym jednoosobowe kanadyjki), łodzie wędkarskie z silnikiem, rowery wodne i klasyczne. W okresie zimowym proponujemy narty biegowe.

m_placzabaw
Miejsce dla dzieci

Zapraszamy na pobyty rodzinne. Dzieci mają u ogromne pole do popisu w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jest gdzie się wybiegać i wyszaleć. Na terenie znajduje się również plac zabaw. Tuż obok naszego obiektu znajduje się strzeżona plaża miejska.

m_polezieleni
Pole kempingowe

Nasze pole zieleni otwarte jest na gości z kamperami i przyczepami kempingowymi. Do dyspozycji prąd, woda, punkt mycia naczyń, sanitariaty. Zapraszamy mobilnych turystów na pole kempingowe.